METAZA

Переглядів: 1 357

Ударний фотопринтер Roland Metaza MPX-90 для виконання фотодруку та гравірування


 • Можливість працювати на викривлених і плоских поверхнях

 • Висока сила удару

 • Простота використання

 • Компактний розмір
 • Написи на металі і пластику


  Модель METAZA MPX-90 оснащена гравірувальною голкою з алмазним наконечником, яка з високою швидкістю і точністю «чеканить» логотипи, тексти, фотографії на різних виробах. Пристрій здатний наносити написи на тверді метали, включаючи залізо, титан, нержавіючу сталь, золото і срібло, а також на синтетичні матеріали типу акрилу.


  * Значення твердості по Віккерсу (HV) не повинно перевищувати 200. Деякі форми обробці не підлягають. Рекомендується попереднє тестування матеріалу.


 • Ударний метод


  Пристрій працює за унікальною ударної технології: MPX-90 набиває текст або зображення, не видаляючи матеріал. Відсутність відходів знімає необхідність у щоденній очищення. 
 • Персоналізація для ексклюзивних виробів


  METAZA MPX-90 додасть ноту індивідуальності сувенірів, подарунків, ювелірним виробам. Пристрій завдає сюжети з високим рівнем деталізації на плоскі та криволінійні поверхні. З ним ви зможете швидко і недорого виконувати персоналізацію годин, підвісок, значків, запонок, футлярів для ювелірних виробів, брелоків та ін. 


 • Промислові вироби


  Модель MPX-90 оптимально підійде для промислових завдань, включаючи виробництво іменних табличок і шильдиків з серійними номерами. Вхідне в комплект програмне забезпечення прискорює роботу зі змінними даними (наприклад, при нанесенні послідовних серійних номерів).
 • Великі, малі, плоскі, викривлені...


  Робоча зона для MPX-90 становить 80 х 80 мм при товщині до 40 мм. На робочий стіл можна помістити виріб практично будь-якої довжини. В комплект входять лещата для закріплення ручок та інших об'єктів.


 • Виняткова чіткість на високих швидкостях


  Пристрій MPX-90 з силою удару в 2,5 рази вище, ніж у попередньої моделі, працює швидко і чітко. Чотири режиму функціонування — текстовий, фото, високої щільності, векторний — допоможуть домогтися бездоганних результатів для кожного замовлення. 
 • Просте в роботі дизайнерське ПЗ в комплекті


  В комплект поставки MPX-90 входить METAZA Studio. Просте в роботі програмне забезпечення забезпечує неймовірні результати. METAZA Studio підтримує імпорт файлів з графічних програм, цифрових камер, мобільних телефонів та ін. Програма сумісна з форматами jpg, bmp, ai і eps. Є можливість вибрати один з TrueType, або створити свій власний. 


 • Змінні дані


  У комплектацію MPX-90 також входить Dr. Engrave, підтримує імпорт змінних даних (файли txt і csv). Це зручно, якщо потрібно підготувати партію шильдиків з серійними номерами або даними виробів. 

Технологія фотопринтери нового покоління Roland MPX-90 полягає в те, що він використовує алмазну голку, щоб друкувати на широкому діапазоні матеріалів, включаючи тверді метали, такі як залізо, титан, нержавіюча сталь, золото, срібло і платина. Завдяки високій швидкості і точності METAZA може друкувати градієнти, півтони, тонкі лінії і текст. Максимальна роздільна здатність в режимі фотодруку друку 529 dpi, а в режимі гравіювання 1058dpi. Поєднуючи фотодрук та гравіювання, ви зможете домагатися неперевершених результатів.


Апарат Roland MPX-90 дозволяє виконувати друк на криволінійних поверхнях використовувати такі заготовки як — ручки, фляжки, брелоки, різні сувенірні вироби і т. д. Для зручності закріплення подібних заготовок фотопринтер Roland MPX-90 поставляється в комплекті з самоцентрующимися лещатами. Особливістю MPX-90 є фіксоване положення столу, що дозволяє встановлювати заготовки, набагато перевищують розмір робочого поля. Що особливо зручно, коли необхідно зробити дарчі написи або маркування на великих заготовках.


Ударний фотопринтер п'ятого покоління MPX-90, володіє максимальною силою удару з всієї лінійки фотопринтерів METAZA, що дозволяє використовувати його не тільки для фотогравіювання і нанесення написів на сувенірні та подарункові вироби, але і для промислових застосувань, таких як нанесення серійних номерів, тексту і маркування на металеві пластини.


Працювати і обслуговувати фотопринтер Roland MPX-90 також просто, як і звичайний настільний принтер. Працювати з ним зможе будь-який користувач, не має ніякого досвіду в гравірування. Просто підключіть принтер до вашого комп'ютера через USB порт, і він готовий до роботі. У комплекті з принтером йде адгезивний матеріал і центрувальні лещата для надійного закріплення заготовок. Для виконання друку необхідно зробити три простих кроки: • відкрити зображення в форматі jpg або bmp для фотодруку, або в ai або eps для гравіювання,

 • встановити заготовку,

 • натиснути кнопку Print.


Завдяки компактним розмірам, MPX-90 може розміститися навіть на невеликому столі, і буде працювати з будь-яким настільних PC-комп'ютером або ноутбуком. Невеликі габаритні розміри і низький рівень шуму роблять MPX-90 ідеальним інструментом для ювелірних магазинів, кіосків і фотолабораторій.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Виявили помилку або мертве посилання?

Виділіть проблемний фрагмент мишкою і натисніть CTRL+ENTER.
У вікні опишіть проблему та відправте Адміністрації ресурсу.

Про нас

EuroDigital - універсальний центр: друк, копіювання, сканування, редагування, реставрація та компанування фотографій. Виготовлення сувенірної продукції таких як: чашки, футболки, пазли, кулони, кристали та брелки з фотографіею. Та продаж різноманітних фототоварів.

Хмара тегів

Новини